top of page

Дудник Наталя Олександрівна

Вихователь-методист

   Працюю в закладі з 2000 року. Маю вищу педагогічну освіту, стаж роботи - більше 20 років, спеціаліст вищої категорії.

   Педагогічне кредо: "Навчити людину бути щасливою не можна, але виховати її так, щоб вона була щасливою - можна" (А.С.Макаренко)

IMG-2004.jpg

Ставлю завдання

1

Для себе

реалізовувати освітню роботу з дітьми на підставі особистісної та соціально-орієнтованої моделі спілкування "педагог - дитина - батьки"

2

Для колективу

надати можливості для впровадження інновацій та сформулювати відповіді на зовнішні та внутрішні виклики

3

Для здобувачів освіти

бачити щасливі усміхнені дитячі обличчя під мирним небом України

Citrus Fruits
IMG_3435.JPG

Практичне заняття на тему ",

яке провела спеціаліст Ресурсного центру жінок та дівчат

(16.04.2024)

Stationary photo
1.jpg

Говоримо українською.

(07.03.2024)

     Як часто ми вживаємо кальковані форми й навіть не замислюємося, що це неправильно.

     Кальковані форми слів чи висловів надто міцно вкорінилися в українську мову. Дуже часто мовці навіть не задумуються, що говорять неправильно. З одного боку, їх важко в цьому звинуватити – кальковані форми повторюють вчителі, ми чуємо їх з екранів телевізорів, читаємо в ЗМІ та в книжках. Бо кальки, по-перше, вже надто давно в нашій мові. 

     Та, з іншого боку, за кальки можна й посварити. Вивчення мови (як і будь-чого іншого) не закінчується після складання ЗНО. Ми вчимося все життя. Й тому так важливо спостерігати за своєю мовою, вишукувати помилки та виправляти їх.

     Ба більше, спеціально для вас ми дібрали невеличку пам’ятку, як правильно говорити українською й не використовувати кальки. Звісно, це невичерпний перелік помилок – говорити про кальки та виправляти їх можна довго. Та треба з чогось починати.

     Зберігайте цю пам’ятку собі та поширюйте серед своїх дітей, друзів та колег.

     Говорімо українською грамотно!

Stationary photo
Stationary photo

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає

Міжнародний день рідної мови.

(21.02.2024)

     Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

     Це свято є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом.               Протягом багатьох віків наші предки не лише відстоювали свободу рідної української землі, а й право на існування та визнання української мови.

     Як і раніше, очевидна істина: мова має значення. Це та рушійна сила, яка об’єднала українців і весь світ та веде до перемоги України. Підтримувати культурне розмаїття, захищати мови корінних народів, утверджувати українську мову як державну, посилювати обороноздатність держави – наше спільне завдання.

     Наразі ми знову мусимо ставати на захист рідної мови. Ворог добре знає: відібравши мову, він привласнить собі душу народу, його культуру й традиції, а також історію.

     Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

     З Днем рідної мови!

Stationary photo
Citrus Fruits
1.JPG
2.JPG

Тренінг "Перша психологічна допомога

в умовах війни та надзвичайних ситуацій"

(20.02.2024)

Stationary photo
6.jpg

 Коучинг
"Патріотичне виховання: як зробити дієвим"
(14.09.2023)

изображение_viber_2023-08-22_12-09-14-018.jpg

Практичне заняття

"Виховання толерантності  починається з педагога" (17.08.2023)

   Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета – протидія кремлівській пропаганді та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

bottom of page